• head_banner_01
  • head_banner_01

خلوص بالای ۹۹.۹۵٪ برای صنعت انرژی اتمی، پلاستیسیته خوب، مقاومت در برابر سایش، میله/میله تانتالیوم، محصولات تانتالیوم

شرح مختصر:

نام محصول: خریداران شمش تانتالیوم 99.95٪، قیمت تانتالیوم ro5400

خلوص: ۹۹.۹۵٪ حداقل

درجه: R05200، R05400، R05252، RO5255، R05240

استاندارد: ASTM B365

اندازه: قطر (1 ~ 25) xMax3000mm

محصولات سفارشی: طبق نقشه، الزامات ویژه باید توسط تأمین‌کننده و خریدار توافق شود.


جزئیات محصول

برچسب‌های محصول

پارامترهای محصول

نام محصول خریداران شمش تانتالیوم 99.95٪، قیمت تانتالیوم ro5400
خلوص ۹۹.۹۵٪ دقیقه
درجه R05200، R05400، R05252، RO5255، R05240
استاندارد ASTM B365
اندازه قطر (1 ~ 25) xMax3000mm
وضعیت ۱. نورد گرم/نورد سرد؛ ۲. تمیزکاری قلیایی؛ ۳. پرداخت الکترولیتی؛ ۴. ماشینکاری، سنگ زنی؛ ۵. عملیات حرارتی آنیل تنش زدایی.
خاصیت مکانیکی (آنیل شده)
درجه؛ حداقل استحکام کششی؛ حداقل استحکام تسلیم؛ حداقل ازدیاد طول، %
(UNS)، psi (MPa)، psi(MPa)(2%)، (طول گیج 1 اینچ)
(RO5200، RO5400)، 30000 (207)، 20000 (138)، 20
Ta-10W (RO5255)، 70000 (482)، 60000 (414)، 15
Ta-2.5W (RO5252)، 40000 (276)، 30000 (207)، 20
Ta-40Nb (RO5240)، 35000 (241)، 20000 (138)، 25
محصولات سفارشی طبق نقشه، الزامات ویژه باید توسط تأمین‌کننده و خریدار توافق شود.

مشخصات

قطر تحمل قطر طول تحمل
میله آهنگری میله‌های اکسترود شده میله نورد میله اتصال به زمین
۳.۰-۴.۵ ±۰.۰۵ - ±۰.۰۵ - ۵۰۰-۱۵۰۰ + ۵
>4.5-6.5 ±۰.۱۰ - ±۰.۱۰ - ۵۰۰-۱۵۰۰ + ۵
>6.5-10.0 ±۰.۱۵ - ±۰.۱۵ - ۴۰۰-۱۵۰۰ + ۵
>10-16 ±۰.۲۰ - ±۰.۲۰ - ۳۰۰-۱۲۰۰ + ۵
>16-18 ±۱.۰ - - ±۰.۳۰ ۲۰۰-۲۰۰۰ + ۲۰
>18-25 ±۱.۵ ±۱.۰ - ±۰.۴۰ ۲۰۰-۲۰۰۰ + ۲۰
>25-40 ±۲.۰ ±۱.۵ - ±۰.۵۰ ۱۵۰-۴۰۰۰ + ۲۰
>40-50 ±۲.۵ ±۲.۰ - ±۰.۶۰ ۱۰۰-۳۰۰۰ + ۲۰
>50-65 ±۳.۰ ±۲.۰ - ±۰.۸۰ ۱۰۰-۱۵۰۰ + ۲۰

جدول 1 ترکیب شیمیایی میله تانتالیوم

شیمی ppm
توضیحات جزء اصلی حداکثر ناخالصی‌ها
Ta Nb Fe Si Ni W Mo Ti O C H N
تا1 باقیمانده ۳۰۰ 40 30 20 40 40 20 ۱۵۰ 40 15 20
تا۲ باقیمانده ۸۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰ 50 ۲۰۰ ۲۰۰ 50 ۲۰۰ ۱۰۰ 15 ۱۰۰
TaNb3 باقیمانده <35000 ۱۰۰ ۱۰۰ 50 ۲۰۰ ۲۰۰ 50 ۲۰۰ ۱۰۰ 15 ۱۰۰
TaNb20 باقیمانده ۱۷۰۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰ 50 ۲۰۰ ۲۰۰ 50 ۲۰۰ ۱۰۰ 15 ۱۰۰
Ta2.5W باقیمانده ۴۰۰ 50 30 20 ۳۰۰۰۰ 60 20 ۱۵۰ 50 15 60
Ta10W باقیمانده ۴۰۰ 50 30 20 ۱۱۰۰۰۰ 60 20 ۱۵۰ 50 15 60

جدول Ⅱ تغییرات مجاز در قطر میله‌های تانتالیوم

قطر، اینچ (میلی‌متر) تلرانس، +/- اینچ (میلی‌متر)
۰.۱۲۵~۰.۱۸۷ به جز (۳.۱۷۵~۴.۷۵۰) ۰.۰۰۳ (۰.۰۷۶)
۰.۱۸۷~۰.۳۷۵ به جز (۴.۷۵۰~۹.۵۲۵) ۰.۰۰۴ (۰.۱۰۲)
0.375~0.500 به جز (9.525~12.70) ۰.۰۰۵ (۰.۱۲۷)
0.500~0.625 به جز (12.70~15.88) ۰.۰۰۷ (۰.۱۷۸)
۰.۶۲۵~۰.۷۵۰ به جز (۱۵.۸۸~۱۹.۰۵) ۰.۰۰۸ (۰.۲۰۳)
0.750~1.000 (به جز 19.05~25.40) ۰.۰۱۰ (۰.۲۵۴)
۱.۰۰۰ تا ۱.۵۰۰ (به جز ۲۵.۴۰ تا ۳۸.۱۰) ۰.۰۱۵ (۰.۳۸۱)
۱.۵۰۰ تا ۲.۰۰۰ (به جز ۳۸.۱۰ تا ۵۰.۸۰) ۰.۰۲۰ (۰.۵۰۸)
۲.۰۰۰ تا ۲.۵۰۰ (به جز ۵۰.۸۰ تا ۶۳.۵۰) ۰.۰۳۰ (۰.۷۶۲)

کاربرد

خازن‌ها؛ ایمپلنت‌ها و ابزارهای جراحی؛ نازل‌های جت جوهر.

در تجهیزات آزمایشگاهی استفاده می‌شود.

به عنوان جایگزین پلاتین استفاده می‌شود.

در ساخت سوپرآلیاژها و ذوب با پرتو الکترونی استفاده می‌شود.


  • قبلی:
  • بعدی:

  • پیام خود را اینجا بنویسید و برای ما ارسال کنید

    محصولات مرتبط

    • پودر فلز روتنیم 99.95٪، پودر روتنیم، قیمت روتنیم، کارخانه چین عرضه می‌کند

      کارخانه چین 99.95٪ پودر فلز روتنیم را عرضه می کند

      پارامترهای محصول MF Ru شماره CAS: 7440-18-8 شماره EINECS: 231-127-1 خلوص: 99.95% رنگ: خاکستری حالت پودری شماره مدل: A125 بسته‌بندی: کیسه‌های دولایه آنتی‌استاتیک یا بر اساس مقدار شما برند: HW نانوذرات روتنیم کاربرد: 1. کاتالیزور بسیار کارآمد. 2. حامل اکسید جامد. 3. نانوذرات روتنیم ماده‌ای است که در ساخت ابزارهای علمی استفاده می‌شود. 4. نانوذرات روتنیم عمدتاً در ... استفاده می‌شود.

    • تامین کننده کارخانه پوشش دهی، تارگت های پاششی 7 دور تیتانیومی با خلوص 99.8% و خلوص بالا از جنس آلیاژ تیتانیوم

      پاشش ۷ دور تیتانیوم خالص ۹۹.۸٪ درجه یک ...

      پارامترهای محصول نام محصول هدف تیتانیوم برای دستگاه پوشش PVD درجه تیتانیوم (Gr1، Gr2، Gr5، Gr7، GR12) هدف آلیاژی: Ti-Al، Ti-Cr، Ti-Zr و غیره مبدا شهر بائوجی استان شانشی چین محتوای تیتانیوم ≥99.5 (%) محتوای ناخالصی <0.02 (%) چگالی 4.51 یا 4.50 گرم بر سانتی متر مکعب استاندارد ASTM B381؛ ASTM F67، ASTM F136 اندازه 1. هدف گرد: Ø30--2000mm، ضخامت 3.0mm--300mm؛ 2. هدف صفحه: طول: 200-500mm عرض: 100-230mm ضخامت...

    • به عنوان عنصر مجموعه، سطح صیقلی، نیوبیوم خالص، فلز نیوبیوم، مکعب نیوبیوم، شمش نیوبیوم

      به عنوان عنصر مجموعه، سطح صیقلی Nb خالص ...

      پارامترهای محصول نام محصول شمش نیوبیوم خالص جنس نیوبیوم خالص و آلیاژ نیوبیوم ابعاد طبق درخواست شما مقطع تحصیلی RO4200.RO4210، R04251، R04261 فرآیند نورد سرد، نورد گرم، اکسترود شده مشخصه نقطه ذوب: 2468℃ نقطه جوش: 4744℃ کاربرد به طور گسترده در زمینه های شیمیایی، الکترونیک، هوانوردی و هوافضا استفاده می شود ویژگی های محصول مقاومت در برابر خوردگی عالی مقاومت خوب در برابر اثر گرما ...

    • فرو وانادیوم

      فرو وانادیوم

      مشخصات برند فرووانادیوم ترکیبات شیمیایی (%) VC Si PS Al Mn ≤ FeV40-A 38.0~45.0 0.60 2.0 0.08 0.06 1.5 --- FeV40-B 38.0~45.0 0.80 3.0 0.15 0.10 2.0 --- FeV50-A 48.0~55.0 0.40 2.0 0.06 0.04 1.5 --- FeV50-B 48.0~55.0 0.60 2.5 0.10 0.05 2.0 --- FeV60-A 58.0~65.0 0.40 2.0 0.06 0.04 1.5 --- FeV60-B 58.0~65.0 ...

    • ورق تنگستن نازک لهستانی با خلوص بالا 99.95٪ OEM برای صنعت

      OEM خلوص بالا 99.95٪ پلاستیک تنگستن نازک لهستانی ...

      پارامترهای محصول برند HSG استاندارد ASTMB760-07؛ GB/T3875-83 مقطع تحصیلی W1، W2، WAL1، WAL2 تراکم 19.2 گرم بر سی سی خلوص ≥99.95% اندازه ضخامت حداقل 0.05 میلی‌متر * عرض حداکثر 300 میلی‌متر * طول حداکثر 1000 میلی‌متر سطح مشکی/قلیایی تمیز کردن/ صیقل دادن نقطه ذوب 3260 درجه سانتیگراد فرآیند نورد گرم ترکیب شیمیایی ترکیب شیمیایی میزان ناخالصی (%)، ≤ Al Ca Fe Mg Mo Ni Si CNO مانده 0...

    • قیمت لوله بدون درز نیوبیوم ابررسانا با کیفیت بالا به ازای هر کیلوگرم

      لوله بدون درز نیوبیوم ابررسانا با کیفیت بالا

      پارامترهای محصول نام محصول لوله بدون درز نیوبیوم خالص جلا داده شده برای جواهرات پیرسینگ کیلوگرم مواد نیوبیوم خالص و آلیاژ نیوبیوم خلوص نیوبیوم خالص 99.95٪ حداقل. مقطع تحصیلی R04200، R04210، Nb1Zr (R04251 R04261)، Nb10Zr، Nb-50Ti و غیره شکل لوله/تیوب، گرد، مربع، بلوک، مکعب، شمش و غیره سفارشی استاندارد ASTM B394 ابعاد پذیرش سفارشی کاربرد صنعت الکترونیک، صنعت فولاد، صنایع شیمیایی، اپتیک، سنگ‌های قیمتی ...